Ověření handicapu

Přihlášení


Albatross

Albatross

Adresa: Sokolská 162 267 16 Vysoký Újezd Česká republika
Detail klubu

Vážení zájemci o hru, v případě, že nemáte aktivní registraci u České golfové federace, obraťte se, prosím, s žádostí o rezervaci na recepci resortu: tel: +420 311 549 510, e-mail: recepce@albatross.cz. Dear golfers, In case you are interested in playing at Albatross Golf Resort and do not hold a valid Czech Golf Federation registration, we kindly ask you to discuss your tee time booking with the reception of the resort, tel.: +420 311 549 510, e-mail: recepce@albatross.cz.

Zobrazit větší mapu

Rezervace hracích časů

Vážení Golfisté,

hřiště je pro letošní sezónu 2017 již uzavřeno.

Budeme se Na Vás těšit v příštím roce 2018.

Nyní můžete nakupovat golfové balíčky, které jsme pro Vás na našem portále připravili na rok 2018.

Neváhejte nás kontaktovat na tel: +420 774 002 247 nebo na emailu: info@golfcut.cz

Těšíme se na další spolupráci i v roce 2018

Váš GOLFCUT Team

Zadaným kriteriím neodpovídají žádné teetimy. Zvolte prosím jiné parametry pro vyhledávání. V případě, že se i nadále nezobrazuji žádné teetimy, tak v současné chvíli golfový resort nenabízí žádné tee time, a to ze dvou možných důvodů:

  1. Ve vyhledávání požadovaného termínu teetime jste překročili limit 10 dnů. Teetime se nabízejí online vždy na následujících 10 dní. Zvolte prosím jiné parametry a zkuste vyhledávání znovu.
  2. Golfový resort má uzavřené hřiště. Pro aktuální informace kontaktujte prosím recepci klubu, viz. detail klubu.

Důležité upozornění - pro zachování kvality hry a udržení plynulého tempa platí na hřišti Albatross HCP limit 45 a níže (neplatí pto členy Albatross Golf Clubu). Dále žádáme hráče, aby před vstupem na hřiště věnovali dostatečnou pozornost etiketě a místním pravidlům.