Ověření handicapu

Přihlášení


Albatross

Albatross

Adresa: Sokolská 162 267 16 Vysoký Újezd Česká republika
Detail klubu

Vážení zájemci o hru, v případě, že nemáte aktivní registraci u České golfové federace, obraťte se, prosím, s žádostí o rezervaci na recepci resortu: tel: +420 311 549 510, e-mail: recepce@albatross.cz. Dear golfers, In case you are interested in playing at Albatross Golf Resort and do not hold a valid Czech Golf Federation registration, we kindly ask you to discuss your tee time booking with the reception of the resort, tel.: +420 311 549 510, e-mail: recepce@albatross.cz.

Zobrazit větší mapu

Rezervace hracích časů

Vážení partneři,

od středy 9. května 2018 budou probíhat práce na kanalizaci, čímž dojde k úplné uzavírce silnice mezi obcemi Mezouň a Vysoký Újezd, a to až do konce června. Díky této uzavírce se bude možné dostat na Albatross pouze ze směrů od vesnice Kuchař nebo Lužce. Níže vám zasíláme několik objízdných tras.

Trasa z centra Prahy

- Nejlepší možností, pokud jedete z centra, je sjet z Rozvadovské spojky na Chrášťany. V Chrašťanech odbočte směr Praha-Barrandov. Po 400 metrech odbočte doprava směr Jinočany. Trasa dále pokračuje přes Dobříč, Tachlovice, Kuchař a Vysoký Újezd. - Exit 5 z dálnice D5 je stále otevřený. Na kruhovém objezdu sjezdu z dálnice je potřeba vyjet směr Rudná a následně odbočit vpravo na Nučice. Dále se budete držet vpravo směrem na Tachlovice, až dorazíte do Kuchaře, ve kterém zahnete vpravo na Vysoký Újezd. Tato trasa je také jednou z možností, ale dá se zde očekávat hustější provoz.

Trasa z Plzně

Z dálnice D5 sjeďte na exitu 10 Loděnice a odbočte vpravo směr Bubovice. Po cca 2 km jeďte na křižovatce rovně směr KOZOLUPY. Na křižovatce v Lužcích odbočte doleva směr Vysoký Újezd. Po 1,7 km dojedete na Albatross.

Doporučujeme používat aplikaci Waze, která vás bezpečně dovede k nám na Albatross.

Vzhledem k pracím na dálnici D5 a následné objížďce u Vysokého Újezdu prosím počítejte s delším dojezdovým časem a nechte si dostatečnou časovou rezervu před svým tee time. Omlouváme se za komplikace a těšíme se na vaši návštěvu.

Albatross Golf Resort Team

Pátek 25. května 2018

Důležité upozornění - pro zachování kvality hry a udržení plynulého tempa platí na hřišti Albatross HCP limit 45 a níže (neplatí pto členy Albatross Golf Clubu). Dále žádáme hráče, aby před vstupem na hřiště věnovali dostatečnou pozornost etiketě a místním pravidlům.